Gamo Black Fusion Igt Mach1 Havalı Tüfek

 Gamo Havalı Tüfekler 
 Kalibre4.5 mm ( .177 in )
5.5 mm ( .22 in )
 Ağırlık3.0 Kg
 Namlu Çıkış Hızı4.5 mm 340 m/s
5.5 mm 240 m/s

SWA [Şok Dalgası Emici Sistemi]

Gamo'dan atış yapma deneyiminizi arttırmak için geliştirilmiş yeni geri tepme padi. Geleneksel tepme padlerine göre %74'e kadar daha fazla emme sağlar. Rahatça atış yapın!

Gamo Şok Dalgası Emici

Gamo Şok Dalgası Emici Padi

 

IGT Mach1

Gamo havalı silah tam güç hattını kendilerinin en son teknoloji gelişimi IGT Mach1 sistemi "Durağan Gaz Sistemi" ile daha fazla optimize etti. En son Gamo güç hattı havalı silahları maksimum performanı üzerilerinde bulundurdukları 33 mm hava silindirleri ile sunmak için özel dizay edildi ancak şimdi standart gaz pistonlu havalı tüfekler ile karşılaştırıldığında hızı %20'ye kadar arttıran Gamo'nun yeni IGT Mach1 sistemi ile birlikte daha optimizeler.
IGT Mach1 teknolojisi sadece arttırılmış hız ve hassasiyet sunmuyor, ayrıca atış tecrübesinin tamamını geliştiriyor.

Gamo IGT MACH1 Sistemi
IGT MACH1 Teknolojisi
 

Whisper Fusion

Sessiz Tüfeklerin En Sessizi

Whisper Fusion Gamo'nun ilk entegre iki Whisper teknolojisi uygulanmış tüfeğidir. Saçma namlunun ucundan geçerken, ilk ses azaltma teknolojisi sayesinde değişik hava boşluklarından geçer ve ikinci olarak birçok reflektör kullanarak sesi daha da fazla azaltır.

Dünyaca çok iyi tanınan Whisper ve Bull Whisper teknolojisini yaratan ve geliştirenler Whisper Fusion'u en uç noktada ses ve namlu ucu basıncı oluşturacak şekilde ve havalı tüfek atıcılarının beklentilerini karşılayacak şekilde tasarladılar.  

Gamo Whisper Fusion Teknolojisi
Gamo Whisper Fusion System
 

SAT-Smooth Action Trigger [Yumuşak Aksiyonlu Tetik]

SAT her disiplinde atış için özel olarak tasarlanan tetik mekanizmasıdır. Daha önce hiç olmadığı kadar atışınızı kontrol altına alın.

Gamo Yumuşak Aksiyonlu Tetik
Gamo Yumuşak Aksiyon Tetiği Teknolojisi
 

TRUGLO

Devrim yaratan fiber optik tüfek gezi. En çok ihtiyacınız olduğunda ışık hızı kadar çabuk hedefe kilitlenirsiniz. Her şartta mükemmel atış sağlar.

Truglo Fiber Optik Tüfek Gezi
Truglo Teknolojisi